Hírek

Mikro-, kis- és középvállalkozások technológiai korszerűsítése célú Hitelprogram
A felhívás kódszáma: GINOP-8.3.5-18

A Hitelprogram keretében 2022. december 08.-tól 2023. február 15.-ig lehet Kölcsönkérelmet benyújtani.

A Hitelprogram célja a mikro-, kis- és középvállalkozások likvid működésének zavartalan biztosításához szükséges készlet beszerzések, illetve működési költségek finanszírozása, amelyekre e Termékleírás alapján a költségek elszámolhatóak.

1000 eurónak megfelelő forint összeg/termelő/év vissza nem térítendő támogatás - Mezőgazdasági termelők EU-s és nemzeti minőségrendszerhez történő csatlakozásának támogatása  REGISZTRÁCIÓ ITT

Új mezőgazdasági pályázatot írtak ki, mely a vidéki térségekben működő mezőgazdasági vállalkozások piaci pozíciójának stabilizálására és termékszerkezetének fejlesztésére irányul. Írásunkban olvashatja a pályázathoz kapcsolódó lényeges információkat.

A Kormány 478/2020. (XI. 3.) Korm. rendelete a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló rendeletére hivatkozással a SZEMÉLYES ÜGYFÉL FOGADÁSUNK 2020.11.04. napjától ÁTMENETILEG SZÜNETEL!

Szakmai projekt megbeszélést tartott a FIT Egyesület 2016. november 25.-én Debrecenben a Nemzeti Tehetségprogram által elnyert "FitTárs" elnevezésű tehetséggondozó projektjében.

Jelentkezési lap

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő 2015-2016 évi Nemzeti Tehetségprogram cselekvési terve alapján nyílt pályázatot hirdetett Fiatal Felnőtt Tehetségek társadalmi felelősségvállalását segítő programok megvalósítására, melyen a Fejlesztési és Innovációs Tanácsadó Egyesület sikeres pályázatot nyert el a programja megvalósítására 1,4 millió forint értékben az NTP-FTH-16-0002 azonosító számon.

Jelentkezési lap