Hírek

Szakmai projekt megbeszélést tartott a FIT Egyesület 2016. november 25.-én Debrecenben a Nemzeti Tehetségprogram által elnyert "FitTárs" elnevezésű tehetséggondozó projektjében.

A megbeszélés résztvevői az Egyesület munkatársai akik egyben a projekt során megvalósított műhelymunkák témavezetői valamint érdeklődő szakemberek akik a saját tevékenységükben kiemelkedő munkát végeznek. A megbeszélésen egyeztetésre kerültek a témalaborok és műhelymunkák alapjait képező modulok, valamint az élménynapok helyszíne és fő témái is pontosításra kerültek. A résztvevők között akad olyan is aki a program ismertetését követően még további résztvevőket ajánlott, illetve tehetséges fiatalok figyelmét hívta fel a programunk fontosságára.