REGISZTRÁCIÓ ITT

Magyarország Kormányának felhívása a mezőgazdasági termelők, a mezőgazdasági termelők egyes csoportjai és a fiatal mezőgazdasági termelők részére az állattartó telepek fejlesztését szolgáló beruházások támogatására

A Kormány az Európai Unióval megkötött Partnerségi Megállapodásban célul tűzte ki az állattartó gazdaságok versenyképességének javítását. A cél elérését a Kormány az állattartást és/vagy tenyésztést folyató mezőgazdasági termelők együttműködésével tervezi megvalósítani.

1. célterület - Baromfitartó telepek korszerűsítése:

2. célterület - Sertéstartó telepek korszerűsítése:

3. célterület - Szarvasmarhatartó telepek korszerűsítése

4. célterület - Juh és kecsketartó telepek korszerűsítése

5. célterület – Egyéb állattartó telepek korszerűsítése

Támogatás összege, mértéke

Az igényelhető vissza nem térítendő támogatás összege

• az 1., és a 2. célterületek tekintetében minimum 100 millió Ft,

• a 3. célterület tekintetében minimum 50 millió Ft,

• a 4. és 5. célterületek tekintetében minimum 5 millió Ft,